DRUK

Profesjonalne projekty wszelkiego rodzaju materiałów POS

Od pomysłu, aż po wydruk

Materiały POS to wszelkiego rodzaju nośniki mające na celu wspieranie sprzedaży, lepszą i skuteczniejszą prezentację produktu. Można je w różny sposób skategoryzować np. jako twarde, miękkie, na podłogę na ladę itd.

Oferujemy kompleksowe wykonanie zlecenia. Jeśli Twoja firma nie ma jeszcze określonego języka komunikacji chętnie opracujemy spójną koncepcję graficzną dla wszystkich elementów Twojej komunikacji z Klientem. Po wykonaniu projektu możemy przygotować wycenę i propozycję realizacji Twojego zlecenia w sprawdzonych przez nas drukarniach.

5 najczęściej wybieranych materiałów reklamowych

ulotki projekt

Ulotki reklamowe

Co to jest ulotka? Pytanie wydaje się banalnie proste, ponieważ każdy się na co dzień spotyka z tą formą reklamy na ulicy bądź znajdując ją w swojej skrzynce pocztowej. Dla projektanta graficznego jest to jednak spore wyzwanie. Aby ulotka była atrakcyjna nie tylko musi przyciągnąć wzrok odbiorcy, ale również przekazać w ciekawy sposób treść i zachęcić do zakupu reklamowanego przedmiotu bądź do skorzystania z usługi.

Oferujemy profesjonalne projektowanie ulotek w formacie wybranym przez Klienta. Dzięki naszej współpracy z wieloma drukarniami jesteśmy w stanie zaproponować ciekawe rozwiązania dopasowane do budżetu Klienta.

Broszury

W porównaniu do ulotki broszura składa się przeważnie z więcej niż jednej strony, zawiera o wiele więcej informacji. Najczęściej ma formę składanej książeczki. Często jest wykonywana z grubszego, bardziej trwałego papieru niż zwykła ulotka.

Broszura na życzenie Klienta może być zdobiona tłoczeniami, punktowym lakierem UV bądź foliami ozdobnymi. Jeśli nie wiesz na jaką formę się zdecydować chętnie doradzimy.

projektowanie plakatów

Plakaty reklamowe i dekoracyjne

Dzięki plakatom w łatwy sposób możesz dotrzeć do dużej grupy odbiorców jednak, aby spełniał swoją rolę, musi być dobrze zaprojektowany. Ciekawa grafika, czytelne komunikaty to podstawa dobrego projektu. Dzisiejsze technologie druku pozwalają realizację zamówienia nawet od jednej sztuki! Możemy zrealizować nasz projekt korzystając z druku cyfrowego – doskonale sprawdza się przy niskich nakładach, lub offsetowego – dedykowany dużym nakładom. Druk offsetowy pozornie jest droższy, lecz im większy nakład, tym cena jest niższa.

Plakat nie zawsze musi być tylko reklamą. Może służyć również jako dekoracja wnętrza Twojej firmy lub wnętrza. Zaplecze programowe, które posiadamy pozwala nam na realizacje nawet najbardziej szalonych pomysłów!

 

projekty rollup ruda śląska

Rollup

Czym jest rollup? To rodzaj nośnika, planszy, który możemy transportować i rozstawić prawie w każdym miejscu (wystarczy kawałek równej powierzchni). Druk mieści się w specjalnej kasecie, którą ustawia się i rozwija w bardzo intuicyjny sposób. Specjalna torba gwarantuje łatwy transport. 

Jakie są główne zalety rollupów?
– są trwałe, możemy je zabierać ze sobą na konferencje, szkolenia, targi i zawsze będą dobrze wyglądać
– lekka kaseta, łatwy montaż, bezproblemowy transport
– możliwość podmiany grafiki na inną

 

wizytówki

Wizytówki

Czasem przeglądając oferty firm drukujących możesz spotkać propozycję wykonania projektu wizytówki gratis przy zamówieniu wydruku. Oczywiście jest to wyjście jeśli Twój budżet jest mocno ograniczony, jednak nasza firma rekomenduje indywidualne kreacje ściśle współpracujące z komunikacją wizualną Twojej marki.
Wykonujemy wizytówki klasyczne oraz kreatywne wykorzystujące najnowsze technologie druku.

 

Rozszerzona oferta druków

Sprawdź co jeszcze możesz u nas zamówić

1. Taśmy samoprzylepne

2. Fotoobrazy na płótnie Canvas

3. Parawany plażowe

4. Flagi eventowe

5. Kalendarze

6. Naklejki i etykiety

7. Ulotki

8. Książki w twardej oprawie klejonej

9. Teczki ofertowe

10. Papier firmowy

11. Podkładki na biurko

12. Torby papierowe

13. Rollupy

14. Banery reklamowe

 

 
 

15. Katalogi

16. Pudełka

17. Papiery pakowe

18. Koperty

19. Zaproszenia

20. Pocztówki

21. Druki samokopiujące

22. Buttony

23. Naklejki

24. Wszywki odzieżowe

25. Tapety

26. Kasetony

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Nic straconego! Skontaktuj się z nami przygotujemy ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb!

W jaki sposób zamówić
PROJEKT GRAFICZNY

Jak wyobrażasz sobie studio graficzne? Jako grupę rozmarzonych artystów niewychylających się zza monitora lub jako grono ludzi z pasją kochających to co robią i chętnych do działania?

My po prostu czekamy na Ciebie i na to o czym chcesz nam opowiedzieć. Każdy Twój produkt, który chcesz zareklamować to dla nas nowa przygoda. Wybierz formę kontaktu, która Ci najbardziej odpowiada: zadzwoń, skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie lub po prostu napisz na nasz e-mail grafika@3d-plus.com.pl.

Jakich informacji będziemy potrzebowali, aby rozpocząć projekt?

Na początek podstawowych. Czego będzie dotyczył projekt, w jakiej formie chcesz go zrealizować i dla jakiego odbiorcy. W następnej kolejności będziemy Cię prosili o przesłanie materiałów do wykonania projektu i zabieramy się do pracy!

Nie wiesz co napisać? Skorzystaj z poniższego formularza !

 

Napisz do nas

Wybierz jaki rodzaj kontaktu preferujesz a odpowiemy w możliwie jak najszybszym czasie!

SPOTKAJAMY SIĘ

Dojeżdżamy do firm na terenie śląska!
Jeśli chodzi o usługi zdalne- nie ma dla nas granic!

ZADZWOŃ
Odwiedź nas Na facebooku
Wpisz e-mail - odpiszemy, wpisz telefon - oddzwonimy 🙂
Napisz czego szukasz lub po prostu zostaw kontakt do Ciebie. Odezwiemy się jak najszybciej to będzie możliwe!