PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Profesjonalne projekty graficzne dopasowane do Twoich oczekiwań.

Potrzebujesz usług graficznych?
Zobacz co możemy Ci zaoferować.

Już od 2013 roku jako firma świadczymy profesjonalne usługi graficzne na terenie Zabrza, Rudy Śląskiej, Gliwic i okolic, jednak nie ograniczamy się tylko do Klientów mieszkających w naszym województwie. Zdalnie współpracujemy z Klientami z całej Polski oraz zagranicy! Jesteśmy dumni z każdej naszej realizacji i chętnie podejmujemy nowe wyzwania. Sprawdź co możemy Ci zaoferować i skontaktuj się z nami!

Projekty
DRUKOWANE

druk

Mimo tego, że duża część działalności firm przeniosła się do Internetu to materiały drukowane wciąż są najpopularniejszym narzędziem promocyjnym dla firm. Dbając o dobry wizerunek i spójność komunikacji warto zaufać doświadczonym projektantom, którzy stworzą przyjazne dla oka i czytelne przekazy graficzne.

Tworzymy projekty kompleksowo – od pomysłu, aż po realizację. Co możemy Ci zaoferować? Projektowanie logotypów wraz z księgą znaku, ulotki, foldery, rollupy, gadżety reklamowe, plakaty, naklejki, vouchery i wiele innych. Kliknij i poznaj dokładną ofertę materiałów drukowanych.

Projekty
INTERNETOWE

Prowadzisz sklep internetowy? Masz stronę www lub fanpage? Jeśli tak na pewno od czasu do czasu potrzebujesz reklamy, grafiki lub świeżego spojrzenia na swój produkt. Wykonujemy kompleksową oprawę graficzną stron internetowych, mediów społecznościowych i wiele innych. 

Sprzedając w Internecie wiesz jakie duże znaczenie ma dobre pokazanie produktu i zachęcenie potencjalnego Klienta do odwiedzenie Twojej strony. Wiemy jak dobrze zaprojektowaną grafiką przykuć uwagę Klienta! Czytaj więcej i dowiedz się co możemy Ci zaoferować.

Jak działamy ?

Zastanawiasz się jak wygląda współpraca z naszymi grafikami

Zasób 1

1. Poznajmy się

W pierwszym etapie współpracy chcemy poznać Ciebie, Twoją firmę i oczekiwania, aby móc jak najlepiej rozpocząć naszą współpracę.

Zasób 2

2. Twoje oczekiwania

Powiedz czego od nas oczekujesz, jaki styl projektowania jest Ci najbliższy, jak chcesz żebyśmy pokazali Twój produkt lub usługi.

Zasób 3

3. Nasz ruch

Przygotujemy wycenę oraz naszą propozycję realizacji projektu. Jeśli nasze stanowiska będą zgodne przystępujemy do realizacji projektu.

Zasób 4

4. Przesłanie materiałów

Posiadasz materiały, które mamy użyć w projekcie? Prześlij je do nas abyśmy mogli wystartować z projektem!

ikona paleta malarska

5. Projekt i korekta

Najbardziej emocjonująca chwila. Wysyłamy do Ciebie projekt! Jeśli jest ok przechodzimy do realizacji, jeśli masz jakieś uwagi wprowadzimy poprawki.

Zasób 6

6. Relizacja

Hurra! Cieszmy się, że projekt się spodobał. Co dalej zależy Tylko od Ciebie. Możemy przesłać do Ciebie pliki lub przekazać i zamówić wydruki. Jeśli to grafika internetowa chętnie umieścimy ją na Twojej stronie lub w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz czegoś więcej?
WYNAJMIJ GRAFIKA

outsourcing usług graficznych

Własne studio graficzne to dość spory koszt. Oprócz wykwalifikowanych projektantów potrzeba drogiego sprzętu i oprogramowania. Dlatego mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.

Na pewno słyszałeś o outsourcingu. My proponujemy outsourcing usług graficznych.

Na czym to polega?

Nasi graficy będą do Twojej dyspozycji wtedy kiedy ich będziesz potrzebował. Wykonają dla Ciebie proste prace graficzne jak np. przygotowanie zdjęć pod standard marketpleaców, graficznie opracują zalety Twoich produktów, ale również zaprojektują materiały graficzne, których potrzebujesz po atrakcyjnych cenach lub po stawkach godzinowych.

Powiedz nam jakich usług graficznych potrzebujesz a my dopasujemy odpowiednią ofertę do Twoich potrzeb. Dla firm, które podpiszą z nami umowę na pół roku lub rok gwarantujemy konkurencyjne stawki.

Napisz do nas

Wybierz jaki rodzaj kontaktu preferujesz a odpowiemy w możliwie jak najszybszym czasie!

SPOTKAJAMY SIĘ

Dojeżdżamy do firm na terenie śląska!
Jeśli chodzi o usługi zdalne- nie ma dla nas granic!

Odwiedź nas Na facebooku
Wpisz e-mail - odpiszemy, wpisz telefon - oddzwonimy 🙂
Napisz czego szukasz lub po prostu zostaw kontakt do Ciebie. Odezwiemy się jak najszybciej to będzie możliwe!