INTERNET

Projektowanie reklam i grafik internetowych

6 miejsc w sieci, w których potrzebujesz profesjonalnych grafik

grafika jest wszędzie

Projektowanie graficzne na potrzeby internetu to nie tylko strony www, ale również wszystko co widzisz, kiedy logujesz się do sieci. Każda aplikacja, strona czy interfejs powstaje przy ścisłej współpracy UI i UX designera. Kim oni są? To osoby odpowiedzialne za funkcjonalny i estetyczny wygląd mediów internetowych. Dodatkowo w każdym miejscu w sieci znajdziesz reklamę, banery prezentujące produkt. To też praca dla dobrego grafika, który przyciągnie wzrok potencjalnego Klienta i zachęci do zakupu produktów.

sklepy internetowe

Sklep internetowy

Co zrobić żeby Klient zauważył ten produkt, który najbardziej chcemy promować na naszym sklepie? Jak pokazać to, co jest w nim nowego i oryginalnego? Jak zachęcić Klientów do udziału w promocji?

W dzisiejszych czasach mamy erę obrazu. Wszędzie jesteśmy nimi zasypywani, więc nasza strona i wszystkie jej elementy powinny być na tyle ciekawe i dobrze zaprojektowane, żeby Klient chciał zostać i kupić coś u nas. Ważne żeby w pierwszej kolejności tak go poprowadzić, aby dostrzegł to, co jest najbardziej wartościowe w naszym produkcie, dlatego nie możemy sobie pozwolić na zepsucie pierwszego wrażenia. Naszym Klientom proponujemy kompleksową oprawę graficzną serwisów internetowych, bannery, graficzne opracowanie opisu produktów, topslidery i wiele innych. Dzięki pakietom grafik, które możemy Ci zaproponować Twoja strona może zaskakiwać Klientów ciekawą i świeżą oprawą graficzną dobieraną każdego miesiąca do aktualnego sezonu i trendów.

Fanpage

W obecnych czasach w wielu branżach prowadzenie Facebooka jest wręcz konieczne. To ważny kanał bezpośredniej komunikacji z Klientem. To tutaj Klient w pierwszej kolejności szuka informacji czy np czy sklep jest otwarty, czy są w na sali zabaw można swobodnie bawić a może akurat jest wynajęta na wyłączność. To tylko dwa przykłady a można by wymienić ich mnóstwo. Tym bardziej ważne jest żeby Twój profil w mediach społecznościowych prezentował się znakomicie. Proponujemy kompleksową obsługę Fanpagea i pełną oprawę graficzną. Stworzymy Twój avatar, zdjęcie w tle, opis firmy. Możemy również zająć się publikacją postów i reklamą.

Strona www

Strona www to miejsce, gdzie Klienci szukają informacji na Twój temat.  Dobrze zadbać o pozytywne pierwsze wrażenie. Zaprojektujemy dla Twojej firmy profesjonalną stronę wizytówkę opartą o system CMS WordPress. Jeśli posiadasz już swoje miejsce w sieci chętnie odświeżymy wygląd Twojej strony www. Dokonamy profesjonalnego audytu graficznego i podpowiemy co możemy zrobić lepiej. Projektujemy grafiki, animacje, prezentacje firmy, infografiki, wykresy i wiele innych.

Reklama Ads

Jeśli poruszasz się po Internecie z całą pewnością słyszałeś o reklamach Ads. Może to być m.in. Google Ads, Facebook Ads, Allegro Ads. Aby tego typu forma promocji była skuteczna ważne jest dopasowanie właściwej grupy odbiorców, dobór budżetu oraz kreacja graficzna. Wykonamy zestaw banerów pod Twoją kampanię. Za pośrednictwem dobrze dopasowanych przycisków call to action zachęcimy odbiorców do przejścia na Twoją stronę i zapoznania się z produktem.

E-mail newsletter

E-mail marketing może wydawać Ci się nico przestarzały. Na co dzień do Twojej skrzynki trafiają dziesiątki wiadomości a większość z nich nawet nie otwierasz. Mimo tego jest to nadal jedna z najskuteczniejszych metod pozyskiwania Klienta i utrzymywania z nim stałego kontaktu. Możesz pokusić się na stworzenie kampanii reklamowej lub na comiesięczny newsletter wysyłany do Klientów. Ważne jest, żeby treść była ciekawa i zachęcała do odwiedzenia strony czy sklepu. Stworzymy dla Ciebie profesjonalną wiadomość i pomożemy Ci ją wdrożyć na Freshmail, Mailchimp lub po prostu HTML/CSS.

Szablony eBay i Allegro

Sprzedaż na marketplaceach jest bardzo popularna w obecnych czasach. Dają Ci one dostęp do setek Klientów, którzy czekają na Twoje produkty. Duża konkurencja w tego typu miejscach sprawia, że wystawiając aukcje musisz zadbać szczególnie o ich dokładny opis oraz dobre zdjęcia i grafiki. Proponujemy Ci kompleksową oprawę graficzną Twojego sklepu na Allegro, eBay, Amazon i innych. Wykonamy szablon graficzny aukcji wraz z jego wdrożeniem. Wystawimy przykładowe aukcje, aby zaproponować jak najbardziej czytelny układ treści oraz przekażemy szczegółową instrukcję, jak samodzielnie wystawiać aukcje na naszym szablonie.

Zamów lub poproś o wycenę

Napisz, zadzwoń lub uzupełnij formularz kontaktowy w celu zamówienia projektu

Zadzwoń do nas

lub kliknij i przejdź do formularza poniżej.